BORNOVA ÖZEL ÖĞRENCİ YURDU

Bornova Yurt

Bornova Erkek Öğrenci Yurdu

“Çağdaş, Güvenli, Konforlu bir yurt deneyimi için sizlerleyiz!” EGEYURT İZMİR, BORNOVA

Ülkemizde üniversitede okuyan bir öğrenci için en keyif alacağı şehir tartışmasız İzmir’dir. İzmir’in ise en gözde ilçesi Bornova olarak ön plana çıkmaktadır. Bornova özel yurt arayışı içinde olan öğrencilerin bu güzel dönemlerinde barınma sorunu yaşamaması için Özel Ege Yurt 2015 yılında kuruldu. Özel Ege Yurt olarak öğrencilerimizin evlerinde ki konforu yaşamalarını ve eğitim sürelerinin en güzel anılarını bizlerle biriktirmelerini hedefliyoruz. Bornova yurt denincekalitelisi ve hizmeti ile ön plana çıkan yurdumuz, 32000 metre kapalı alana sahip olup 578 oda ile hizmet vermektedir.

Bornova yurtlarının arasında en gözde yurdu olan Özel Ege Yurt olarak, öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını yurdumuz içinde bulabileceği bir yaşam merkezi olarak tasarlandı. Öğrencilerimiz odalarında kişisel alanları ile birlikte tüm katlarımızda bulunan etüt odalarında da derslerini çalışıp sınavlarına hazırlanma imkanı bulmaktadır. Bornova yurt içinde öğrencilerimiz ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için Starbuks, Robust Cafe, Cookstra Cafe, Şok ve A 101 marketleri bulunmaktadır. Bornova yurtları arasında tercih edilmemizin önemli bir nedeni sosyal yaşam. Ege Yurt, Bornova Erkek öğrenci yurdu ve Bornova kız yurdu olarak öğrencilerimizin sosyal yaşamları da düşünülerek kuruldu. Buradan hareketle Olimpik Yüzme havuz, Halı saha, Kapalı Spor salonu, Plaj Voleybolu sahası, Ayak Tenisi sahası, Play Station odası, Bilardo ve Masa tenisi alanı hizmetlerine sunulmuştur. Derslerden geri kalan zamanlarda diledikleri gibi boş vakitlerini bu alanlarda geçirebilmektedir.

Bornova’da Öğrenci Yurtları

Bornova öğrenci ile yaşayan bir ilçe olduğu için Bornova öğrenci yurt denildiğinde akla ilk gelen Özel Ege Yurttur.” EGEYURT İZMİR, BORNOVA


Bölgemizde öğrenci yurtları Bornova Kız Yurtları ve Bornova Erkek öğrenci yurdu olarak ikiye ayrılmaktadır. Bornova’da öğrenci yurtları arasında farkımızı ortaya çıkaran bir başka konu ise güvenlik. 7/24 yurdun her noktası kameralarla takip edilmektedir. Yine 7/24 olarak Danışma ve Öğrenci işleri görevlilerimiz hizmet vermektedir. Bornova yurt kampüsümüzde her oda da ve ortak alanlarda yangın detektörleri bulunmaktadır. Bornova öğrenci yurdu otomasyonu üzerinden öğrenci ile ilgili bilgilendirme işlemleri, hatırlatmalar ve öğrenci giriş-çıkışları (Veli isteğine bağlı olarak) otomatik sms bilgi sistemi ile yapılmaktadır. Giriş- Çıkış işlemleri parmak izi okuyuculu turnike ile odalar kartlı sistem ile çalışmaktadır. Velilerimizin gözleri arkada kalmasın onlar bize emanet.
Öğrencilerimizin derslerinden geri kalmamaları için, kampüs içi gün boyu ring araçlarımız ile servis hizmeti ücretsiz bir şekilde sağlanmaktadır.

Zamanı verimli kullanmaları için eğitim dönemlerinin sonuna kadar hizmetimiz devam etmektedir. Bornova öğrenci ile yaşayan bir ilçe olduğu için Bornova öğrenci yurdu denildiğinde akla ilk gelen Özel Ege Yurttur. Bornova’nın kalite standartları ve kapasite olarak ilk sırada yer almaktayız. Özellikle Ege Üniversitesi’nin içinde yer almamız lokasyon olarak Bornova öğrenci yurtları arasında farkımızı ortaya koyuyor. Bornova öğrenci yurdu kampüsümüz öğrencilerimizin okudukları bölümlere, metro, restoran, cafe, alışveriş merkezlerine ve sinema gibi yerlere yürüme mesafesinde bulunmaktayız. Bu durum yurdumuzda kalan öğrenciler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Bornova Öğrenci Yurt öğrencilerin ihtiyacını duyduğu herhangi bir şeyin kısa sürede ulaşması ona ekstra zaman kazandırmaktadır bu sayede eğitimine daha çok vakit ayırmasını sağlayacaktır.

Diğer Bornova özel yurtlarında bulmayacağınız bir diğer başlık ise Diş atölyesi. Yurdumuzda kalan diş hekimliği okuyan öğrencilerimizin ödevlerini ve çalışmalarını yapabilecekleri diş hekimliği atölyemiz, Diş hekimliği öğrencilerimiz rahatlıkla atölye ödevlerini yapmak için tasarlanan diş atölyesi bulunmaktadır.
Bornova kız öğrenci yurtları ve Bornova erkek öğrenci yurtları arasında sizi en çok düşünen yine biziz. Valizleriniz yer kaplamaması için dönem boyunca kullanabileceğiniz valiz odamız bulunmaktadır. İzne çıktıklarında, geri döndüklerinde emanet edip diledikleri zaman güvenle geri alabilecekleri valiz odamız tamamen ücretsiz sunulmaktadır.

Bornova Kız Öğrenci Yurtları

Bornova özel yurt ve Bornova kız öğrenci yurtları arayışına giren öğrencilerimiz için Özel Ege Yurt B blok, Bornova kız yurdu olarak öğrencilerimize ayrılmıştır. Bornova Kız Yurdu toplam 305 oda ve 1000 kişi kapasiteye sahiptir. B blok içinde öğrencilerimizin kendi yemeklerini yapmaları için hobi mutfağı, çamaşırhane ve her katta etüt odaları bulunmaktadır. Diğer Bornova kız yurtlarında bulamayacağınız konfor ve kalite Özel Ege yurtta. Tek kişilik, 2 kişilik, 3 kişilik, 4 kişilik ve Bahçe seçenekli alternatifli oda tiplerine sahiptir. Odaların bir bölümü olimpik havuz ve şehir manzaralıdır. Bornova Kız Yurdu öğrencilerimizin konforu ve kaliteli bir eğitim dönemi yaşamaları için seçilen tüm malzemeler A kalite ürünler seçilmektedir. Bornova kız yurdu öğrencilerimizin temizliği ve hijyeni bizim için olmazsa olmaz bir kavramdır. Bu amaçla personellerimiz dönemsel olarak eğitimler almaktadır. Öğrencilerimizin odaları ortak alanlar belirlenen günlerde periyodik olarak temizlenmektedir. Öğrencilerimizin kişisel temizliği içinde bloklarımız da bulunan çamaşırhanelerde çamaşırları yıkanıp kurutulmaktadır. Öğrencilerimiz dilerse kendi çamaşırlarını kendileri ütüleyebilir isteğe göre profesyonel personelimizden destek alabilirler.

Bornova Özel Yurt Fiyatları

A blokta yer alan Bornova erkek öğrenci yurdu ve b blokta yer alan Bornova kız öğrenci yurdu oda tipleri aynı ise fiyatta farklılık bulunmamaktadır. Bornova erkek öğrenci yurdu ve Bornova kız yurdu fiyatları hakkında değişen ekonomik koşullardan dolayı fiyat bilgisi veremiyoruz. Erken kayıt döneminde kayıt yaptırmak Bornova erkek öğrenci yurdu ve Bornova kız öğrenci yurdu fiyatlarında size avantaj sağlayacaktır. Bornova yurt fiyatlarına ulaşmak için +90 530 845 17 17 numaralı whatsapp hattımız üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yurdumuzdan Görüntüler